Szpital bez bólu

Oddziały Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Grochowskiego zostały wyróżnione Certyfikatem „Szpital bez bólu”.

Certyfikat ten potwierdza wprowadzanie najwyższych standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego w placówkach ochrony zdrowia i jest przyznawany przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu, Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne.

Serdecznie dziękujemy całemu personelowi za codzienny trud i pracę oraz gratulujemy uzyskania certyfikatu!

Ranking najlepszych naukowców świata

Ordynator naszego Oddziału Kardiologii prof. dr hab. Andrzej Budaj zajął 3 miejsce w Polsce i 5525 na Świecie w rankingu najlepszych naukowców świata w Medycynie przygotowanego przez Research.com.
W ocenie wzięto pod uwagę liczbę publikacji (lata 2014-2021) oraz cytowań, a także dane dotyczące Indeksu Hirscha.
Serdecznie gratulujemy!!!

Nowe wyposażenie Szpitala Grochowskiego

Szpital Grochowski ciągle rozwija swoje usługi oraz wyposażenie !!

Województwo Mazowieckie przeznaczyło kwotę 5.880.000,00 zł brutto w ramach projektu “Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego” na zakup aparatury medycznej, która wykorzystywana jest w Szpitalu Grochowskim.

Nasze wyposażenie wzbogaciło się o 15 kardiomonitorów z centralą monitorującą dla Oddziału Intensywnej Opieki Kardiologicznej, 10 kardiomonitorów z centralą monitorującą dla Oddziału Intensywnej Terapii, tor wizyjny, trzy bronchoskopy, trzy aparaty USG, RTG, Tomograf komputerowy, którego zakup wiązał się również z pracami modernizacyjnymi pomieszczeń.

Ponadto otrzymaliśmy nowy ambulans do transportu pacjentów.

Niezwykle cieszymy się, że 20.06.2022 r. odbioru historycznych dla szpitala zakupów dokonały Panie Renata Kaznowska Wiceprezydent m.st. Warszawy oraz Pani Elżbieta Lanc Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego i Pan Tomasz Kucharski Burmistrz Urzędu Dzielnicy Praga-Południe.

Dzięki przyznany funduszom Szpital Grochowski będzie mógł prowadzić badania diagnostyczne oraz profilaktyczne w trosce o zdrowie naszych Pacjentów i Pacjentek.

Serdecznie dziękujemy!

Skip to content